A2493 BLACK GALAXY EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2493 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 339cm / 133inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |